fbpx

«STATUS GROUP» – головний спонсор святкового концерту Pianoбой в Києві

«Статус груп», одна з кращих будівельних компаній України та Pianoбой з програмою «Хісторі. Краще за 10 років» подарували свято весни в Палаці Спорту 8 березня 2020 року.

Магія живої музики та оксамитовий вокал, улюблені та відомі пісні у супроводі оркестру – святковий концерт українського артиста був сповнений атмосферою романтики та незабутніх емоцій. Надійний забудовник «STATUS GROUP» поділяє відповідальність за розвиток молодіжної культури, тому приєднався до яскравого та позитивного привітання та виступив офіційним партнером заходу.

Нерухомість від «STATUS GROUP» – це масштабні сучасні будівельні проекти преміум, бізнес і комфорт класу, які передбачають будівництво житлових будинків з розвиненою інфраструктурою в екологічно чистих і зелених районах міста. Компанія впевнено реалізує найпрогресивніші ідеї будівництва, об’єднує інноваційні технології, культуру і стандарти, щоб забезпечити якісно новий рівень життя. Саме тому нерухомість від «STATUS GROUP» обирають політики, дипломати, актори, спортсмени та освідченні люди, які мають високі вимоги до майбутнього житла.

«STATUS GROUP» пишається довірою інвесторів та своїми готовими проектами: ЖК «Рів’єра-1» і «Рів’єра-2», бізнес-центр «Platinum», ЖК «Status Grag» і ЖК «Золотий Лев», клубний комплекс «Sky River». Наразі компанія продовжує будівництво житлового комплексу «Podil Plaza& Residence», ЖК «Olympic Park» з футбольним стадіоном та ЖК «Рів’єра-3» з власною набережною. Досвідчена команда фахівців впроваджує європейські принципи будівництва та створює повноцінну інфраструктуру з територією відпочинку і дозвілля за принципом «місто в місті».

Будівельна компанія «STATUS GROUP» завжди підтримує різні проекти в галузі освіти, спорту, культури та мистецтва, які дарують яскраві емоції та надихають на нові звершення.

«STATUS GROUP» – будуємо для вас щасливе майбутнє сьогодні!

 

 

Бронювання апартаментів

Выберите категорию:

Контактна інформація

Iм'я
Телефон
Email
Зв'язатися з нами можна за номером: +38 (095) 490 43 43

Форма зворотнього зв'язку

Iм'я
Телефон
Зв'язатися з нами можна за номером: +38 (095) 490 43 43