fbpx

Spa-зона

Пориньте в атмосферу релаксу, безтурботності, позитивної енергетики та спокою, тут Ви зможете знайти гармонію тіла,
розуму і душі.

Наш комплекс надає зону SPA, яка включає в себе безліч опцій для любителів здорового і приємного відпочинку:

Римська парна


Температура: 45-50° С

Вологість: 95-100%

Ця лазня з високою відносною вологістю повітря – до 100%. Шкіра набуває здорового кольору, стає оксамитовою на дотик. Густа пара огортає тіло і м’яко прогріває його. Поступово розслабляються всі м’язи, відновлюється бадьорість і працездатність.


Турецька баня


Температура: 45-50° С

Вологість: 95-100%

За рахунок підвищеної вологості, і відносно невисоких температур пар м’яко обволікає і зігріває, розслабляє і наповнює енергією. Шкіра очищається, м’язи розслабляються і з тіла виходить багато шкідливих речовин


Японська купіль


Купіль №1 – температура + 10 + 12оС;

Купіль №2 – температура + 34 + 36оС;

Купіль №3 – температура + 40 + 42оС.

Купелі з водою різної температури допомагають організму оздоровитися, підвищують імунітет і поліпшують обмін речовин. Також, посилюється кровопостачання і зміцнюється серцево-судинна система.

Купіль знімає болі при ревматизмі і нормалізує обмін речовин. Медики помітили, що регулярне відвідування японських купелей в великій мірі знижує ризик простудних захворювань. Японська купіль може принести величезну кількість позитивних відчуттів, і сприяє поліпшенню фізичного здоров’я.


Соляна кімната


Соляна кімната використовується для профілактики і лікування захворювань органів дихання, хвороб нервової системи, опорно-рухового апарату, кровотворної системи, а також має загальнозміцнюючий вплив на організм. Унікальні властивості солі виводять токсини і алергени, зменшують частоту і інтенсивність проявів алергічних реакцій – кашлю, нежиті, і позбавляють від висипань.


"SKY RIVER" ЧЕКАЄ НА ВАС

Ми зробимо все, щоб ваш відпочинок був незабутнім

Бронювання апартаментів

Выберите категорию:

Контактна інформація

Iм'я
Телефон
Email
Зв'язатися з нами можна за номером: +38 (044) 337 48 08

Форма зворотнього зв'язку

Iм'я
Телефон
Зв'язатися з нами можна за номером: +38 (044) 337 48 08